Kontakt

Produkty marki BRUBECK są szeroko dostępne również poza Polską - zachęcamy do kontaktu z naszymi oficjalnymi dystrybutorami zagranicznymi:

BRUBECK FRANCE
BOITE POSTALE 13
20416 VILLE DI PIETRABUGNO CEDEX
P: 06.37.57.61.38 - 06.12.22.79.42
E: contact@brubeck-sport.fr
www.brubeck-sport.fr

Arnox,spol. s r.o.

Brežný riadok 198/16

05801 Poprad

Phone:  00421910913606

E-mail: arnox@arnox.eu

Website: www.brubeck.sk

 

 

Arnox,spol. s r.o.

Contact person: Jiří Vala

Ostravská 2262

756 61 Rožnov pod Radhoštěm 

Czech Republic

Phone: +420 603 885 338

Website: www.huraven.cz

E-mail: jvala@huraven.cz

 

 

Performance Wear

77 Alston Drive,

Bradwell Abbey Industrial Estate 

MK13 9HG, Milton Keynes, UK

Office: +44 (0) 7484 040 147

Mob.: +44 (0) 7547 853 112

E-mail: sales@brubeck.co.uk

Website: www.brubeck.co.uk 

 

 

Hungarotex

Peter Horvath

Phone: +48601214880

E-mail: hungarotex@wp.pl

 

GASS Outdoor Wear

Werner Gass

E-mail: werner@gass.ch

Website: www.gass.ch

 

Oxfalck

Jan van Avesneslaan 2

1181 Amstelveen

E-mail: brubeck@oxfalck.com

 

ULTRAPOWER

Marc-Oliver Kock

Zelterstraße 4, 10439 Berlin

Phone: +49 30 54841964

E-mail: Distribution@ultrapower.eu

Phone: +7 (495) 646-73-74

E-mail: brubeck@brubeck-ivo.ru

Website: www.brubeck-ivo.ru

 

UAB LITADA

Molėtų g. 13,

D. RIEŠĖS K., VILNIAUS RAJ.

LT-14028 Litwa

Phone: +37069963091

E-mail: litada@gmail.com

 

AT SPORT OU

Mustamae tee 50

10621 TALLIN

mustamae@atsport.ee

 

Efekt Bis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

 

Skautów 11B

 

20-055 LUBLIN

 

efekt@efekt.lublin.pl

 

(Active Collection)

WAM - Front, Lercel Spółka Jawna

Gromadzka 46

30-719 Kraków

m.kroczek@megaoutdoor.pl

tel. +48 509955597

 

Shopgroup

Lyovanget 54

5500 Middelfart

www.brubeck.dk

ch@shopgroup.dk

 

SIA "MKG Projekts"

Avotu str.47,Riga

skype:+37129296393

brubeck@inbox.lv

brubecklv@gmail.com

 

2BG Activewear

2/450 Boronia Road

3152 VIC Wantina South

E-mail: jim.feeney@globewalker.com.au