Kontakt

Kontakt

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
Filati Mirosław Kubiak Spółka Jawna
Opiesin 60 98-220 Zduńska Wola

KRS: 0000327753
NIP: 8291709433
REGON: 100617306

Prosimy o kontakt
od poniedziałku do piątku
W godzinach:
8:00-16:00

Formularz

Doradca Klienta – sklep internetowy

Małgorzata Rybkiewicz
43 824 44 03
sklep@brubeck.pl

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Michał Majewski
43 824 44 00
43 824 44 04
660 453 500
m.majewski@brubeck.pl

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Marta Kaczmarkiewicz
43 824 44 00
43 824 44 04
m.kaczmarkiewicz@brubeck.pl

Specjalista ds. rozliczeń

Marta Staniucha
43 824 44 02
m.staniucha@brubeck.pl

Kierownik Działu Marketingu

Albert Nogala
43 824 44 05
a.nogala@brubeck.pl

Specjalista ds. PR

Jakub Młynarczyk
43 824 44 05
j.mlynarczyk@brubeck.pl

Koordynator Rozwoju Produktu

Artur Boruch
43 824 44 05
a.boruch@brubeck.pl

Dyrektor Handlowy

Arkadiusz Żuberek
606 212 673
a.zuberek@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - Linia ACTIVE

Marcin Stefański
605 725 275
m.stefanski@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia ACTIVE

Jarosław Buczyński
792 441 910
j.buczynski@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia COMFORT

Przemysław Pajor
883 732 277
p.pajor@brubeck.pl

Przedstawiciel Handlowy - Linia COMFORT

Piotr Ośródek
535 808 130
p.osrodek@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia PROTECT

Daniel Banaś
604 643 977
d.banas@brubeck.pl

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Michał Rychlewski
+48 43 824 44 08
m.rychlewski@filati.pl

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego - PRIVATE LABEL

Agnieszka Sochacka
+48 43 824 44 07
a.sochacka@filati.pl

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO - PRIVATE LABEL

Justyna Szmidtka
+48 824 44 07
j.szmidtka@filati.pl

Dyrektor Zarządzający

Dominik Kosuń
43 824 44 09
d.kosun@brubeck.pl

Główny Księgowy

Piotr Kubiak
43 824 78 36
p.kubiak@filati.pl

Księgowa

Karolina Kucharska
43 824 78 36
k.kucharska@brubeck.pl

Księgowa

Anna Parandyk
43 824 78 36
a.parandyk@filati.pl