Aktualności

BARTOSZ MAZERSKI MISTRZEM POLSKI MASTERS W MARATONIE

Świetna wiadomość od jednego z naszych Ambasadorów - biegacz i trener Bartosz Mazerski zwyciężył podczas Toruń Maraton!

Świetna wiadomość od jednego z naszych Ambasadorów - biegacz i trener Bartosz Mazerski zwyciężył podczas Toruń Maraton ze znakomitym czasem 02:34:37 i został Mistrzem Polski w kategorii Masters! Gratulujemy tym mocniej, że zawodnicy mierzyli się nie tylko z dystansem, ale też trudnymi warunkami, jakie postawiła im pogoda. Mimo zamieszania na mecie i przyznania dwóch pierwszych nagród nie mamy wątpliwości, że Bartosz ma za sobą bardzo udany sezon, w którym między innymi wygrał Baikal Ice Marathon na Syberii! Śledźcie profil FB Biegaj z Bartkiem, trener zaprasza też na zajęcia akcji Biegam Bo Lubię w Sztumie!